Miał przy sobie amfetaminę. Grożą mu trzy lata za kratkami

2021-10-28 15:10
Miał przy sobie amfetaminę. Grożą mu trzy lata za kratkami
Autor: KPP Mielec

Przyznał, że ma przy sobie narkotyki, teraz grozi mu odsiadka. Policjanci z Mielca zatrzymali mężczyznę, który na ich widok zaczął się dziwnie zachowywać. Podczas przeszukiwania w portfelu mężczyzny policjanci znaleźli dwa woreczki z białym proszkiem. 27-latek przyznał w rozmowie z policjantami, że to amfetamina, którą ma na własny użytek.

Patrol policji w Mielcu, na ulicy Sienkiewicza wylegitymował 27-letniego mieszkańca Borowej. Ich uwagę zwróciło dziwne zachowanie mężczyzny. Podczas przeszukania, w portfelu mężczyzny policjanci znaleźli dwa woreczki z białą substancją. 27-latek został zatrzymany, a zabezpieczona substancja poddana badaniu testerem narkotykowym.

CZYTAJ TAKŻE: Jasło: Przyjechał na przesłuchanie własnym samochodem i z 3 promilami

Grożą mu 3 lata w więzieniu

Młody mężczyzna, w rozmowie z policjantami, przyznał, że jest w posiadaniu amfetaminy, którą ma na własny użytek. Podejrzany o posiadanie narkotyków został zatrzymany, a następnie przesłuchany. Zabezpieczona substancja zostanie przekazana do policyjnego laboratorium, gdzie badania potwierdzą skład narkotyku, który da podstawę do przedstawienia zarzutu mężczyźnie. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Trwa remont parkingu przy rzeszowskim Ratuszu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE