Koronawirus: Kiedy będą otwarte kluby i dyskoteki w Rzeszowie?

2020-06-09 7:32
Kiedy będą otwarte kluby?
Autor: Pixabay

Przed nami 4. etap odmrażania polskiej gospodarki w czasach koronawirusa. Co już możemy? Czy wkrótce będą otwierane także imprezy? Kiedy zatańczymy w klubie i pobawimy się w dyskotekach? Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

4. etap odmrażania gospodarki

Przed nami już 4. etap odmrażania polskiej gospodarki. To oznacza, że otwierane będą kina i teratry, będzie można korzystać z siłowni i opalać się w solarium. Wcześniej pozwolono już między innymi na wysyłanie maluchów do przedszkoli i szkół, zakupy w galeriach handlowych, czy korzystanie z salonów fryzjerskich lub wreszcie jedzenie w restauracjach.

Kiedy rząd otworzy kluby i dyskoteki?

Koronawirus a imprezy: Czy można?

Rząd postanowił poluzować różne obostrzenia, w tym zniesienie zakazu zgromadzeń. Od 30 maja będzie można się gromadzić, ale limit to 150 osób. Oznacza to, że już będzie można zorganizować wesele, grilla ze znajomymi, czy domówkę. Czy także bawić się w klubach i dyskotekach?

Kiedy będą otwarte kluby i dyskoteki w Rzeszowie?

Dla miłośników imprez w klubach nie ma dobrych wieści. Wciąż nie ma daty otwarcia klubów i dyskotek:

- Wyjątek będą stanowiły dyskoteki i kluby - padło z ust premiera podczas konferencji 27 maja w trakcie informowania o zakazie zgromadzeń. 

Powodem mają być złe doświadczenia z zagranicy - tam otwarte kluby przyczyniły się do szybkiego wzrostu zachorowań na koronawirusa. 

Rząd nie określił nie tylko ewentualnego terminu otwarcia klubów, ale i ewentualnych obostrzeń w klubach. Niewykluczone, że po otwarciu będzie mogło wchodzić do nich niewiele osób jednocześnie.


Koronawirus: Jak sobie radzą kluby i dyskoteki w Rzeszowie?

Popularne kluby w Rzeszowie dzielnie czekają na odmrożenie ich działalności. Bajka na przykład postawiła na domówki on-line. Lukr podaje nowe terminy koncertów (jesienne). Piekiełko liczy na szybkie otwarcie, a Vinyl prosi o finansowe wsparcie w czasach kryzysu. Tęsknicie za tymi miejscami?

Posłuchaj o IPL, sposobie na owłosienie czy trądzik. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Rozbita zorganizowana grupa przestępcza oszukująca metodą „na BLIK”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE