Leżajscy koneserzy alkoholi i konserw schwytani!

i

Autor: Pexels.com/Pixabay.com

Raport policji

Leżajscy koneserzy alkoholi i konserw schwytani! Próbowali okraść ten sam sklep

2023-03-30 15:53

W środę w Leżajsku doszło do trzech prób kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta. Koneserzy alkoholi i konserw zostali ujęci przez ochronę i przekazani policjantom. Wszyscy trzej sprawcy popełnili wykroczenia i zostali ukarani mandatami.

W środę 29 marca, policjanci z leżajskiej komendy, aż trzykrotnie interweniowali w sprawie kradzieży, do których dochodziło w ciągu dnia na terenie jednego ze sklepów w Leżajsku. Pracownicy ochrony bacznie przyglądali się zachowaniu klientów odwiedzających sklep.

W trzech przypadkach ujawnili próby kradzieży sklepowej. W dwóch przypadkach sprawcy usiłowali ukraść alkoholu o wartości 114,99 zł oraz 239,98 zł. W kolejnym przypadku - dwóch konserw oraz dwóch saszetek do butów. Sprawcy, ujęci przez pracowników ochrony, zostali przekazani policjantom – informują KPP Leżajsk.

CZYTAJ TAKŻE: Był przekonany, że pomaga koledze. Stracił sporo pieniędzy

Mandat za próbę kradzieży

Koneserami okazali się być trzej mężczyźni w wieku 34, 36 i 41 lat. Odzyskane towary, w nienaruszonym stanie, wróciły na półki sklepowe.

Z uwagi na to, że każdy z tych czynów stanowił wykroczenie, ponieważ wartość każdej ze skradzionych rzeczy nie przekroczyła kwoty 500 zł, sprawcy zostali ukarani przez policjantów mandatami – informują mundurowi.

ZOBACZ: Wiemy, gdzie będą nowe odcinkowe pomiary prędkości na Podkarpaciu [LISTA]

JERZY ZIĘBA ZNÓW PRZED SĄDEM. OBRONA KOMPROMITUJE PROKURATURĘ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE