KROSNO: Ruszyła rejestracja do Powszechnych Punktów Szczepień!

2021-04-30 12:11
KROSNO: Ruszyła rejestracja do Powszechnych Punktów Szczepień!
Autor: Materiały prasowe

Ruszyła rejestracja do Powszechnych Punktów Szczepień! Te zaczną działać w następnym tygodniu. Do tego czasu jednak ci, którzy chcą się zaszczepić, mogą to zrobić rejestrując na antycovidowy zastrzyk do Punktu zlokalizowanego w hali na Bursakach albo w Dzielnicowym Domu Ludowym „Białobrzegi’. Jak przebiega szczepienie?

Ruszyła rejestracja do Powszechnych Punktów Szczepień w Krośnie! Krośnianie, którzy będą chcieli przyjąć szczepionkę na terenie hali zarejestrować mogą się telefonicznie, dzwoniąc do Punktu od poniedziałku do soboty między godziną 8:00 a 18:00. Zrobić mogą to również poprzez całodobową infolinię Narodowego Programu Szczepień, dostępną pod numerem 989, oraz przez stronę internetową www.pacjent.gov.pl.

W przypadku Powszechnego Punktu Szczepień w Dzielnicowym Domu Ludowym, poza wymienionymi wcześniej możliwościami rejestracji, zrobić to można również za pomocą SMS-a lub w trakcie bezpośredniej wizyty w Punkcie.

Ruszyła rejestracja do Powszechnych Punktów Szczepień! Jak wygląda procedura?

Każda osoba przed szczepieniem podlegać będzie kwalifikacji lekarskiej, a po szczepieniu otrzyma termin podania drugiej dawki oraz zostanie poproszona o pozostanie w wyznaczonej poczekalni poszczepiennej przez min. 15 min od momentu otrzymania szczepionki- informuje magistrat.

Osoby, które zarejestrowały się na szczepienie przed przyjściem powinny pamiętać o przygotowaniu listy przyjmowanych leków i jeśli to możliwe, wcześniejszym uzupełnieniu ankiety. W przypadku niemożności stawienia się na umówiony termin szczepienia, osoby, które miały pojawić się w Punkcie, proszone są o wcześniejsze odwołanie wizyty.

Zdobądź szczyty Korony Ziemi Sanockiej
Drogowskazy: o życiu z psem przewodnikiem. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ
Sonda
Czy spodziewasz się czwartej fali zachorowań na COVID-19?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE