KORONAWIRUS PODKARPACKIE: Ponad 500 nowych zakażeń w regionie! Gdzie najwięcej?

2020-12-12 11:51
KORONAWIRUS PODKARPACKIE: Ponad 500 nowych zakażeń w regionie! Gdzie najwięcej?
Autor: Pixabay.com

Są już najnowsze dane dotyczące zakażeń koronawirusem an Podkarpaciu. Tych w ciągu ostatniej doby przybyło dokładnie 525. Najwięcej nowych przypadków odnotowano w powiecie przeworskim- 133.

Według najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju mamy niemal 11,5 tysiąca nowych zachorowań. Najwięcej nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia przybyło od wczoraj w województwie mazowieckim, kujawsko-pomorskim i wielkopolskim. Nasz region „plasuje się” na 11 miejscu z liczbą 525 nowych zachorowań.

Najwięcej pozytywnych wyników pojawiło się od wczoraj w powiecie przeworskim (133), kolbuszowskim (56) oraz mieście Krośnie (35). Aktualnie hospitalizowanych jest w regionie 841 pacjentów, do respiratorów zaś podłączonych jest 90 osób.  

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie odnotowała też niestety kolejne zgony-tych przybyło 23, z czego 4 osoby zmarły z powodu zakażenia koronawirusem, 19 miało choroby współistniejące.

Pomoc mają we krwi! Terytorialsi włączają się w honorowe oddawanie krwi
Posłuchaj o niedomykalności zastawki aortalnej serca. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE