Kolejne podrobione prawo jazdy zatrzymane

2022-08-19 15:50
Kolejne podrobione prawo jazdy zatrzymane
Autor: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Dzisiaj (19.08) mundurowi z Straży Granicznej w Korczowej zatrzymali podrabiane prawo jazdy. Dokumentu używał 47-letni obywatel Ukrainy.

To wszystko miało miejsce na przejściu granicznym w Korczowej. Do odprawy granicznej podjechał Opel na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Prowadzący pojazd 47-letni obywatel Ukrainy posłużył się ukraińskim prawo jazdy.

Funkcjonariusze Straży Granicznej podczas kontroli zauważyli różnice w dokumencie. Za pomocą specjalistycznego sprzętu sprawdzili dokument mężczyzny. Kontrola wykazała, że prawo jazdy było w całości podrobione. Fałszywka nie nie wykazywała prawidłowej luminescencji w świetle ultrafioletowym ale też była wykonana odmienną techniką druku.

Mężczyzna otrzymał zarzuty używania fałszywego dokumentu, dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości 1000 złotych. Swoją dalszą podróż kontynuował już jako pasażer.

Proboszcz z Domostawy tłumaczy skąd miał dwa miliony zł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE