Jasło: Blok przy ul. Metzgera grozi zawaleniem. Budynek mógł zostać uszkodzony [UTRUDNIENIA W RUCHU]

2021-10-15 7:37
Jasło: Blok przy ul. Metzgera grozi zawaleniem. Budynek mógł zostać uszkodzony
Autor: DonnaSenzaFiato/Pixabay

Blok na Metzgera w Jaśle grozi zawaleniem. Mieszkańcy budynku zostali wczoraj wieczorem ewakuowani ze swoich mieszkań. Jak zdążyliśmy ustalić, powodem ewakuacji były prace remontowe wykonywane na niższych piętrach. Podczas nich blok mógł zostać uszkodzony. Straż Pożarna pomogła wydostać się z budynku kilkudziesięciu osobom. W okolicy ul. Metzgera są utrudnienia w ruchu.

Blok przy ul. Meztgera w Jaśle grozi zawaleniem! Ewakuowano wszystkich mieszkańców pięciokondygnacyjnego bloku, czyli 44 osoby. Jak poinformował nas bryg. Marcin Betleja, rzecznik podkarpackich strażaków ewakuacja została zarządzona przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Jaśle. Powodem miały być prace remontowe wykonywane na niższych piętrach budynku.

- Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej. Wszystkim mieszkańcom udało się pomóc i znaleźć tymczasowe lokum. Ewakuacja zakończyła się przed godziną 21 – dodaje rzecznik podkarpackich strażaków, bryg. Marcin Betleja.

 

Jak wiemy, ulica Metzgera została zamknięta od skrzyżowania z ulicą 3 Maja do ronda z ulicą Kościuszki. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do południa.

Do tematu wrócimy!

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE