Jak odczytać usunięte wiadomości na Messengerze? Sposób jest prosty!

i

Autor: pexels

Porady

Jak odczytać usunięte wiadomości na Messengerze? Sposób jest prosty!

2023-04-14 16:46

Jeśli wydawało ci się, że usunięte wiadomości na Messengerze znikają bezpowrotnie, będziesz zaskoczony. Wystarczy chwila i wiadomości da się odczytać. Jak do zrobić? Oto najprostszy sposób, choć dostępny tylko dla niektórych.

Taką sytuację miał chyba każdy. W trakcie rozmowy na Messengerze rozmówca usuwa wysłaną wiadomość. Jej treść przepada bez śladu, prawda? Nie! Da się ją odczytać, a dokładnie da się znaleźć w telefonie dotyczące jej powiadomienie. Jak do niego dotrzeć? Sposób nie jest trudny!

Jak odczytać usunięte wiadomości z Messengera?

Jak czytać usunięte wiadomości na Messengerze? Sposób jest bardzo prosty, choć na razie dostępny jedynie dla użytkowników telefonów z Androidem! Jego bazą są jednak ustawienia w samym telefonie, a nie aplikacji. Chodzi o powiadomienia. W momencie usuwania wiadomość, znikają one jedynie z konwersacji w Messengerze. Z tego poziomu nie da się ich ani odczytać, ani odzyskać. Można to jednak zrobić przeglądając zarchiwizowane powiadomienia. By móc korzystać z tej opcji, należy jednak odpowiednio skonfigurować ustawienia telefonu. Jak?

Opcją, która pozwoli na przeglądanie usuniętych wiadomości, jest „Archiwum powiadomień”. By do niej trafić, należy wykonać kilka kroków. Pierwszym z nich jest kliknięcie w dowolnym miejscu na wybudzonym ekranie i przytrzymanie go do momentu pojawienia się okienka z widżetami. Następnie na ich liście znaleźć należy „Ustawienia”, a w nich opcję „Archiwum powiadomień”. To właśnie w tym miejscu odczytać można usunięte wcześniej powiadomienia o wiadomościach. Ważne, by wcześniej aktywować opcję.

To proste rozwiązanie pozwoli na odczytanie usuniętych wcześniej wiadomości, bez konieczności instalowania na telefonie dodatkowych aplikacji.

Piotrek z M jak miłość błaga fanów o pomoc! Na zawsze wyleciał z Facebooka i Instagrama! Marcin Mroczek musi wykorzystywać brata – ZDJĘCIA, WIDEO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE