Gotówka znaleziona w Mielcu. Czeka na właściciela

i

Autor: pixabay.com

Zgubione pieniądze w Mielcu

W Mielcu znaleziono pieniądze. Zguba czeka na właściciela

2023-03-16 13:35

W sobotę w jednym z mieleckich sklepów sieci Biedronka znaleziono sporą ilość pieniędzy w walucie Euro. Gotówka znajduje się w Biurze Rzeczy Znalezionych i czeka na właściciela.

Zgubione pieniądze czekają na właściciela

Biuro Rzeczy Znalezionych w Mielcu mieszczące się przy Starostwie Powiatowym informuje, że w depozycie znajdują się znalezione pieniądze w walucie Euro. Dostarczył je uczciwy znalazca. Właściciela znalezionych pieniędzy prosimy o zgłoszenie się do Biura Rzeczy Znalezionych przy ul. Wyspiańskiego 6 w Mielcu, pokój 215 - przekazują urzędnicy. Więcej informacji można uzyskać także pod numerem telefonu 017 78 00 401.

Zgodnie z Ustawą o rzeczach znalezionych z 20 lutego 2015 roku “Kto znalazł rzecz w budynku publicznym (…) oddaje rzecz zarządcy budynku, pomieszczenia albo środka transportu publicznego (właściwy zarządca), który po upływie 3 dni od dnia otrzymania rzeczy przekazuje ją właściwemu staroście, chyba że w tym terminie zgłosi się osoba uprawniona do odbioru rzeczy (Rozdz.2, art. 7. 1.)

Pieniądze to nie wszystko Bartosz Marczuk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE