Wakacje 2023

Gdzie na wakacje 2023 z Jasionki? Zobacz listę letnich kierunków

2023-04-14 16:46

Macie już dość zimy? Myślami jesteście już przy wiośnie? A może nieco dalej i planujecie już wakacje 2023? Jeżeli tak, to warto wiedzieć, jakie letnie kierunki proponuje najbliższe lotnisko w regionie, czyli te zlokalizowane w podrzeszowskiej Jasionce. Gdzie polecimy stamtąd na wakacje 2023? Zobaczcie listę.

Jeżeli macie już dość zimy, opadów śniegu, deszczu, porannego drapania szyb i chodzenia w grubych kurtkach i czaplach, to nic nie odpręża lepiej niż myśl o tegorocznych wakacjach. I choć zostało jeszcze kilka miesięcy to nie przeszkadza to w tym, aby wybrać idealne dla siebie miejsce, w którym spędzimy kilka, albo kilkanaście wakacyjnych dni. Lotnisko Rzeszów-Jasionka zaproponowało już listę czarterowych lotów „Lato 2023”. Zobaczcie, jakie letnie kurorty znalazły się na niej. 

CZYTAJ TAKŻE: Okrągła kładka w Rzeszowie im. WOŚP? Radni podjęli decyzję

Dokąd w wakacje 2023 z Podkarpacia?

Podkarpackie lotnisko zlokalizowane w podrzeszowskiej Jasionce przygotowane jest już na wakacje 2023. Z oferty „Lato 2023” dowiadujemy się, że będziemy mogli skoczyć do Albanii, Bułgarii, Grecji, czy chociażby Tunezji. Szczegóły w naszym zestawieniu:

Finał WOŚP w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE