Fan Malika Montany zatańczył na radiowozie do jego piosenki. Policjanci z Rzeszowa grzmią

2022-08-23 12:52
Fan Malika Montany zatańczył na radiowozie do jego piosenki. Policjanci z Rzeszowa grzmią
Autor: screen z Facebooka Malika Montany

Malik Montana udostępnił na swoich social mediach nagranie swojego fana, który tańczył na policyjnym radiowozie. Dodał do niego podpis „armia Malika”, co zostało odebrane jako promowanie takiego zachowania. Internauci jednak skrytykowali rapera. Apel do Malika wystosowali także popularni policjanci bracia Kamil i Krystian Kłeczek z Rzeszowa.

Pod nagraniem udostępnionym przez Malika Montanę pojawiły się setki komentarzy. Większość internautów jest oburzona. 

„Podchodziłam neutralnie do twojej osoby, ale po tym, jak reagujesz na akt wandalizmu, zachciało mi się wymiotować” – napisała internautka Anna.

„Jak cię lubiłem i słuchałem muzyki to po tym, co zobaczyłem, stwierdzam, że jesteście patolą i ta "armia" to jakiś żart” – pisze Jakub.

Zareagowali także youtuberzy.

„Nie zachęcaj ludzi do popełniania przestępstw. To, co powinien dostać to areszt, a nie współpracę i fame” – uważa youtuber Carrioner.

Natomiast Konopskyy nagrał o całej sytuacji film, w którym również skrytykował zachowanie Malika Montany.

Zobacz zdjęcia: Muzyczne święto na bulwarach. Pierwszy dzień Re: Rzeszów Festival

Malik Montana odpowiada: chłopak zyska wiele współprac

Raper zdecydował się odpowiedzieć na krytykę.

„Jak ja czytam czasem te komentarze, to nie wierzę, że istnieją tacy spięci ludzie. Zero luzu, śmiechu, rock’n’rollu tylko moralizatorstwo i poprawność” – odparował raper.

I stwierdził, że chłopak dzięki takiemu zachowaniu zyska... wiele współprac.

„Ja nie jestem od wychowania tylko od rozrywki, bo robię muzykę. Nie jestem pedagogiem. Wierzę w to, że dzięki takiej akcji młody chłopak może zyskać wiele osób, które będą chciały z nim współpracować, bo jest naprawdę dobry w tym, co robi. Odnośnie pouczania, to nie jestem kompetentną osobą do tego” – tłumaczył się Malik Montana.

Bracia Kłeczek z Rzeszowa krytykują Malika Montanę

Malika Montanę skrytykowali także bracia Kamil i Krystian Kłeczek z Rzeszowa. Nagrali film na Tik Toku, gdzie zwrócili się do rapera.

- Ludziom, którzy krytykują to zachowanie, piszesz że brakuje im luzu. Nam policjantom nie brakuje luzu, ale nigdy nie będziemy pochwalać łamania prawa. Promujesz swój kawałek kosztem młodego, jeszcze nie do końca dojrzałego człowieka – mówią na filmie.

Następnie zaapelowali do Malika Montany, aby był lepszym przykładem dla zapatrzonych w niego młodych ludzi.

- Malik apelujemy do ciebie. Przestań promować łamanie prawa. Przestań pochwalać takie zachowanie. Mamy jeszcze nadzieję, że potępisz to zachowanie i nie pozwolisz kolejnej osobie zmarnować sobie życia – grzmią bracia Kłeczek.

Chłopak, który skakał po samochodzie policyjnym, otrzymał zarzut występu chuligańskiego.

Mr. Polska rapuje... Głuchą noc!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE