Eska Summer City w Rzeszowie! Dwa miesiące wspólnej zabawy!

2022-08-05 12:24
Eska Summer City w Rzeszowie wraca w te wakacje!
Autor: K.D.

ESKA Summer City to akcja, o której długo nie zapomnicie! Przez całe wakacje będziecie mieli możliwość zabawy z ekipą Radia ESKA. Podpowiemy Wam, gdzie można spędzić wolny czas. ESKA Summer City to więcej niż może się wydawać! Czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Jesteście gotowi? To zaczynamy!

ESKA SUMMER CITY to nic innego, jak dwa miesiące zabawy z ekipą Radia ESKA. W wakacje odwiedzimy wyjątkowe miejsca. Będziemy wszędzie tam, gdzie bawić będziecie się i Wy! To jednak nie wszystko. Podpowiemy Wam, jak spędzić wolny czas, co robić w swoim mieście i okolicach, no i jak korzystać z lata po całości! ESKA Summer City to więcej niż może się wydawać! Czekają na Was liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Odwiedzimy najlepsze miejscówki, by wspólnie z Wami bawić się i świętować wakacje. Już teraz wypatrujcie naszej ekipy!

Richard Hammond i ekipa The Grand Tour w Polsce

Eska Summer City WRACA - gdzie nas szukać?

W te wakacje będziemy na bieżąco Was informować, gdzie się pojawimy. W wybranych miejscach będziemy czekać na Was z super zabawą, konkursami i nagrodami!  Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić miejscówki Eski Summer City w Rzeszowie, słuchajcie nas, wpadajcie na portal eska.pl/rzeszow i na FP Eska Rzeszów News!

Eska Summer City w Rzeszowie! 27 i 29 lipca kolejne spotkania!

Już jutro (środa, 27 lipca) o godzinie 14.00 wpadniemy do dobrze wszystkim znanej Papugarni w Galerii Rzeszów! Wśród ptaków wypatrujcie naszej Ekipy, która będzie miała dla was gadżety!

Jeżeli nie możecie wpaść na spotkanie w środę, to nic straconego. Zaplanujcie sobie chwilę wolnego czasu w piątek (29 lipca), bo wpadniemy do Aloha Food, Bowling & Club w Galeria Nowy Świat w Rzeszowie. Spotkacie nas od godziny 14.30!

Eska Summer City w Rzeszowie. Byliśmy na Jasionce i w restauracji By The Track!

Już jutro i pojutrze (21 i 22 lipca) kolejne odsłony akcji Eska Summer City!

W czwartek zobaczymy się na Jasionce, gdzie będziemy witać i żegnać turystów, którzy wybierają się na wakacje lub z nich wracają! Przy okazji rozdamy kilka gadżetów!

W piątek postaramy się nastroić Was przed weekendem! Spotkacie nas na otwarciu nowej restauracji By The Track przy ICF Karting w Rzeszowie, przy ul. Mikołaja Reja 12. W przerwie od zajadania się pysznościami możecie zagadać i odebrać zestaw gadżetów!

Eska Summer City w Rzeszowie. W piątek 8 lipca bawiliśmy się z Wami na Lisiej Górze

W Piątek 8 lipca o godz. 20:30 spotkaliśmy się z wami w Kawiarni Przystań na Lisia Góra, gdzie razem chillowaliśmy nad rzeką! To była nowa odsłona lokalu i wspaniały wieczór! Dziękujemy za spotkanie!

Eska Summer City w Rzeszowie. W piątek 5 sierpnia wpadamy na Lisią Górę

Dziś o godzinie 19.00 wpadamy do restauracji Nobo na Wodzie na Lisiej Górze. Tam razem z Wami będziemy się relaksować po całym tygodniu pracy. Wpadajcie całymi rodzinkami, bo będą atrakcje dla dzieci! W planach też koncert na żywo!

Kolejne spotkanie za nami. Byliśmy na "Dniu Makity"

Kolejny raz nasza Eskowa Ekipa pojawiła się w przestrzeni Rzeszowa! Na ul. Okulickiego podczas „Dnia Makity” mogliście nas spotkać i zdobyć Eskowe gadżety. Zobaczcie relację z tego dnia:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE