Eska Summer City w Nobo na Wodzie. Sprawdziliśmy nową letnią miejscówkę w Rzeszowie

2022-08-12 12:14

Ekipa Eska Summer City w pierwszy piątek sierpnia postanowiła odwiedzić nową letnią miejscówkę na mapie Rzeszowa, czyli Nobo na Wodzie! Przy okazji odwiedzin zapytaliśmy kilku gości o ich wakacyjne plany. Część z nich podzieliła się z nami swoimi letnimi przygodami!

Nobo na Wodzie to nowa miejscówka na mapie Rzeszowa, gdzie można odpocząć po całym tygodniu pracy.  Wystarczy wybrać się na relaksujący spacer brzegiem Wisłoka, dotrzeć na Lisią Górę i odpocząć przy zimnym koktajlu. Z pewnością pomaga w tym totalnie niezobowiązujący klimat, luźny plażowy styl i smaczna pinsa, czyli grube, puszyste ciasto z dodatkami.

Sprawdziliśmy nową letnią miejscówkę w Rzeszowie

W piątkowy wieczór w Nobo na Wodzie goście mogli uraczyć się zimnym koktajlem przy koncercie Sabiny Kurek i Tomka Stężalskiego. Na miejscu byliśmy i my! Spacerując pomiędzy stolikami gawędziliśmy sobie z klientami, którzy opowiadali nam o swoich wakacyjnych planach.

- Jutro jedziemy w Bieszczady! Halicz i Tarnica, 20 kilometrów, sześć godzin pieszo. Zapraszamy na wyjazd razem z nami – usłyszeliśmy od jednego z gości nowej letniej miejscówki.

Niektórzy spędzali urlopy po polsku, czyli w domu i na przeprowadzaniu remontu. Ale nie wszyscy! Słyszeliśmy o dalekich wyjazdach np. do Grecji, ale też o tych nieco bliższych np. do Krosna. Byli też tacy, co cierpliwie czekali na odpowiedni moment.

- Jesteśmy ani przed, ani po urlopie. Pojedziemy na wakacje jak wszyscy wrócą do pracy – mówił jeden z imprezowiczów, który piątkowy wieczór spędzał z ukochaną.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE