Dwa groźne wypadki na Podkarpaciu. Policja kieruje na objazdy! Gdzie uważać?

2021-05-11 15:58
Dwa grożne wypadki na Podkarpaciu. Policja kieruje na objazdy! Gdzie uważać?
Autor: materiały prasowe Dwa grożne wypadki na Podkarpaciu. Policja kieruje na objazdy! Gdzie uważać?

Dwa groźne wypadki na Podkarpaciu. Policja kieruje na objazdy! Gdzie uważać? Wypadek w Ustrzykach Dolnych z udziałem motocyklu i samochodu osobowego miał miejsce dzisiaj około godziny 14.30. Na drodze między Leskiem, a Krościenkiem są utrudnienia, ruch odbywa się wahadłowo. Godzinę wcześniej w miejscowości Pustyny koło Krościenka Wyżnego holowana ciężarówka zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi. W miejscowości również są utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Ustrzykach Dolnych miał miejsce około godziny 14.30. Jadąc na Krościenko traficie na wahadło. Droga została już częściowo odblokowana po tym, jak motocykl zderzył się z osobówką. W tym zdarzeniu ranna została jedna osoba. Utrudnienia na drodze nr 84 potrwają nawet do godziny 17.30.

CZYTAJ TAKŻE: Był taki pijany, że nie zobaczył samochodu… pijany rowerzysta wjechał w stojące auto

Wypadek w miejscowości Pustyny koło Krościenka Wyżnego

Kierowcy płynnie nie przejadą też przez samo Krościenko Wyżne, w miejscowości Pustyny po godzinie 13.00 holowana ciężarówka zderzyła się osobówkami. W wypadku ucierpiały dwie osoby – kierująca i pasażerka forda. Jak doszło do wypadku? Kierowca ciężarówki holował drugi samochód ciężarowy, który nagle zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. Policja w tym miejscu kieruje kierowców na objazdy w Miejscu Piastowym na Sanok i w Babicy na Strzyżów.

Fotoradary stanęły na moście Poniatowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE