Dawid Kroczek nowym trenerem Resovii! To dotychczasowy asystent w sztabie szkoleniowym

2021-09-29 11:53
Dawid Kroczek nowym trenerem Resovii! To dotychczasowy asystent w sztabie szkoleniowym
Autor: cwks-resovia.pl

Wczoraj Apklan Resovia poinformowała o tym, że Radosław Mroczkowski został zwolniony z funkcji trenera rzeszowskiego pierwszoligowca. A dziś klub informuje o tym, że nowym sternikiem zostaje Dawid Kroczek. To dotychczasowy asystent w sztabie szkoleniowym.

We wtorek 28 września z rzeszowskim klubem pożegnał się Radosław Mroczkowski, który niespełna rok spędził w Apklan Resovii. Dziś 29 września już wiemy, że jego miejsce zajmie Dawid Kroczek.

- Zarząd Klubu CWKS RESOVIA Rzeszów S.A. informuje, że funkcja pełniącego obowiązki pierwszego trenera Apklan Resovii Rzeszów powierzona została Dawidowi Kroczkowi, dotychczasowemu asystentowi w sztabie szkoleniowym – czytamy na stronie Apklan Resovii.

CZYTAJ TAKŻE: Dźwigozaury dotarły do Rzeszowa! Tymczasowa atrakcja stanęła na 3 Maja [FOTO]

To tymczasowe rozwiązanie?

Dawid Kroczek został przedstawiony w komunikacie jako „pełniący obowiązki” pierwszego trenera. Czy w takim razie to tylko tymczasowe rozwiązanie?

- Nie precyzujemy ilości spotkań, które miałby poprowadzić Dawid Kroczek w roli nowego trenera. Nie ma limitu spotkań. – mówi Paweł Bukała, rzecznik rzeszowskiego klubu.

Na pytanie, czy mimo objęcia stanowiska przez Kroczka, nadal trwają poszukiwania nowego trenera usłyszeliśmy, że po dzisiejszym meczu to Dawid Kroczek zostanie przedstawiony jako nowy sternik klubu. Kroczek jest w Apklan Resovii od grudnia 2020 roku, gdzie od początku pełnił funkcje asystenta trenera. Wcześniej przez około 2,5 roku trenował drużynę Sokół Aleksandrów Łódzki. 

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE