Co wydarzyło się w bloku na osielu w Jaśle? W mieszkaniu znaleziono zakrwawionego mężczyznę

2021-02-19 8:58
Leżał na łóżku w mieszkaniu, miał liczne rany cięte na ciele. Pomogli mu policjanci
Autor: pixabay

Leżał na łóżku w mieszkaniu, miał liczne rany cięte na ciele. Znaleźli i pomogli mu policjanci. Teraz mundurowi pod nadzorem prokuratora wyjaśniają tę sprawę. W minioną środę po godz. 12 policjanci z Jasła zostali wezwani do jednego z bloków na osiedlu Sikorskiego. Chodziło o pijanego 84-latka, który leżał na klatce schodowej. W czasie interwencji mundurowi zauważyli uchylone drzwi do jednego z mieszkań. Gdy weszli na środka zauważyli zakrwawionego 64-latka.

W środę po południu mundurowi z Jasła interweniowali w jednym z bloków w Jaśle. Według zgłoszenia, na klatce schodowej miał leżeć nietrzeźwy mężczyzna. Funkcjonariusze potwierdzili tę informację. Na miejscu zastali nietrzeźwego 84-latka.

- Podczas tych czynności, policjanci zwrócili uwagę na uchylone drzwi do jednego z mieszkań. Po wejściu do środka zauważyli leżącego na łóżku 64-latka, który posiadał liczne rany cięte na ciele. Funkcjonariusze natychmiast udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy i zajęli się nim do czasu przybycia załogi karetki pogotowia. Pokrzywdzony trafił do jasielskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informują jasielscy policjanci.

O uszkodzenie ciała 64-latka podejrzewany jest 84-latek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Remont Stadionu Miejskiego w Rzeszowie z poślizgiem. Powodem pogoda
Jak będzie wyglądać Wiedźmin z Centrum Komiksu?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE