Blokada stacji Orlen w Rzeszowie. „Tylko myję szybę”

2022-06-11 18:10

Kierowcy z Rzeszowa dołączyli dzisiaj do ogólnopolskiej akcji blokowania stacji firmy Orlen. Horrendalnie wysokie ceny paliw wyczerpały pokłady cierpliwości posiadaczy samochodów, którzy bardzo dokładnie czyścili szyby w swoich autach i posiadali w kieszeniach wyjątkowo dużo drobnego bilonu.

Podjeżdżają do dystrybutora, patrzą na cenę i odjeżdżają. I tak w kółko. Dzisiaj kierowcy z całego kraju – na znak protestu – poblokowali ruch na niektórych stacjach paliw Orlen. Wszystko przez coraz wyższe ceny paliwa. - Odjechałbym, ale źle się poczułem. Dobrze, że tutaj panowie mi pomogli, bo inaczej bym się przewrócił tłumaczy kierowca stojący przy dystrybutorze.

Kieszenie pełne bilonu

Orlen przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie zablokowało ponad 10 samochodów. Tyle wystarczyło, żeby całkowicie sparaliżować pracę stacji. Każdy z kierowców kilkukrotnie podjeżdżał pod dystrybutor. Niektórzy tankowali maksymalnie po litrze i płacili za niego pięciogroszowym bilonem - Troszkę zatankuje pewnie. Może litr na dobry początekmówi jeden z kierowców. - Może za chwilę stanieje. Mamy czas, dzisiaj sobota, weekend, można pooddychać trochę – żartuje.

- Na razie tylko myję szybę. Zastanawiam się, czy tankować tak drogie paliwo – uśmiecha się jeden z protestujących. - Ale chyba zatankuje troszkę później, kieszenie mam pełne, więc coś tam może dzisiaj wpadnie do baku – dodaje.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE