Bieszczady: Wilk czai się na koziołka i  nagle dzieje się TO! To wideo jest hitem!

i

Autor: YouTube, screen

Bieszczady: Wilk czai się na koziołka i nagle dzieje się TO! Ten filmik jest hitem! [WIDEO]

2020-05-14 10:21

Bieszczady są uznawane za najbardziej dzikie tereny w Polsce. Tu natura jest na wyciągnięcie ręki, a dzięki internetowi i leśniczym, którzy publikują materiały ze swojej pracy, można łatwo ją podglądać. Ten filmik wprawił internautów w osłupienie.

Filmiki z Bieszczad w sieci, czyli "Filmowe opowieści z Bieszczadów"

W sieci można znaleźć sporo filmików z Bieszczad i to nie tylko tych kręconych przez turystów. Leśnicy często rozstawiają tu fotopułapki, a i swoje leśne wędrówki odbywają z kamerami w ręku. A jest tu co oglądać. Dowodzą tego na przykład materiały Mariusza Nędzyńskiego - podleśniczego w Nadleśnictwie Stupowiany. Pan Mariusz nie sili się tu na vlogerskie sztuczki. Swój kanał na YouTube nazwał po prostu swoim imieniem i nazwiskiem, a o samym kanale pisze po prostu "Filmowe opowieści z Bieszczadów". Tyle wystarczy, by wywołać zachwyt w sieci.

Panu Mariuszowi zwykle towarzyszy jego pies Ares. Na kanale podleśniczego można podziwiać między innymi wilki, sarny, żmije, czy niedźwiedzie. Kilka dni temu udało mu się uwiecznić niecodzienną scenę.

Wilk daruje życie koziołkowi

Pan Mariusz nagrywał wilki, gdy nagle w okolicy zjawił się koziołek. Niczego nieświadomy samiec sarny szedł prosto w zęby drapieżnika:

- Koziołka obserwuje. Co on głupi (koziołek - red.) tam do niego idzie? - wyszeptał przejęty leśniczy.

Sytuacja stała się napięta. Wilk obserował swój łup. Wydaje się, że koziołek poczuł na sobie jego wzrok, bo w pewnej chwili zamarł w bezruchu. Wtedy wydarzyło się coś niespodziewanego - koziołek zaczął się powoli wycofywać, a wilk postanowił darować mu życie.

Jak to możliwe? Czy wilk i koziołek o czymś rozmawiali? Tego się już nie dowiemy...

Posłuchaj o cholinie, czyli witaminie B4. Dlaczego jest tak ważna w okresie ciąży? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE