Biedronka oferuje pracę nad morzem: Daje zakwaterowanie. Ile można zarobić?

i

Autor: mat. prasowe

Biedronka oferuje pracę nad morzem: Daje zakwaterowanie. Ile można zarobić?

2020-06-18 7:57

Sieć Biedronka oferuje chętnym pracownikom pracę nad Bałtykiem. Daje zakwaterowanie, zwraca koszta dojazdu i wręcza nagordę letnią. Ile może zarobić początkujący pracownik? Kwota nie jest niska! Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Biedronka oferuje pracę nad morzem

"Praca w Biedronce i wakacje w jednym? Dla nas to pestka!" - takim hasłem sieć Biedronka zachęca swoich pracowników do przeniesienia się w lecie do pracy w sklepach sieci nad morzem. Pracownicy mogą wybrać miejsce pracy między innymi w Jastarnii, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. Biedronka płaci pracownikom za zakwaterowanie i dojazd.

Chętnych nie brakuje:

- Nasz wakacyjny program cieszy się ogromną popularnością. W ubiegłym roku skorzystało z niego aż 240 ochotników, którzy na czas wakacji zdecydowali się przenieść do wybranych nadmorskich kurortów. Dzięki temu zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie także podczas wakacyjnych miesięcy w sklepach, gdzie ruch jest największy - mówi Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w sieci Biedronka.

Praca w Biedronce nad morzem: Jakie zarobki?

Sieć otwarcie informuje, że początkujący kasier-sprzedawca zarobi 3050 złotych brutto (wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanej nieobecności w danym miesiącu). Dochodzi do tego naroda letnia w wysokości 350 złotych brutto. Do tego Biedronka płaci dodatki delegacyjne, zakwaterowanie i zwrot kosztów dojazdu.

Praca w Biedronce na wakacjach także na umowę zlecenie

Biedronka rekrutuje do pracy w miejscowościach nad Bałtykiem także spoza grona swoich stałych pracowników - można się zatrudnić w oparciu o umowę - zlecenie. Wyjazdy zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia.

Posłuchaj dlaczego warto sięgać po kwiaty i owoce głogu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Dom kota w rzeszowskim schronisku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE