#Zostanwdomu: Tańce online z radomską Kuźnią Artystyczną! [WIDEO]

2020-04-06 7:23
Tańce online
Autor: Sandra Białek-Pawłowska

To, że zostajemy w domach, nie oznacza, że próżnujemy! Radomska Kuźnia Artystyczna dzięki współpracy z naszym nowym partnerem technologicznym zaprasza na zajęcia on-line. Wstajemy z kanap i… ruszamy się!

Na wirtualny parkiet zaprasza Sylwia „Ruda” Żołądkiewicz z Radomskiego Kolektywu, która w Kuźni Artystycznej prowadzi zajęcia z afro-fusion. Pierwsze zajęcia w nowej formule odbyły się w ubiegły piątek Jak to działa? 

Rodzice otrzymują link do grupy razem z instrukcją. System jest prosty, intuicyjny i nie wymaga zakładania żadnego konta.

Wyjaśnia Sylwia Żołądkiewicz- instruktorka. Pierwsze zajęcia odbyły się dla dzieciaków, które przed epidemią uczęszczały na zajęcia stacjonarne, ale teraz dołączyć może każdy chętny i spragniony ruchu. 

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do którejś z grup i spróbować swoich sił, prosimy o telefon do Kuźni Artystyczne pod nr 667 901 120
lub e-mail kuznia.artystyczna@amfiteatr.radom.pl

Czytamy na stronie Radomskiej Kuźni Artystycznej. 

A jak wyglądają zajęcia online? Możecie sprawdzi w naszym materiale wideo.

Zajęcia taneczne online z radomską kuźnia artystyczną
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE