Worek medali dla radomskich lekkoatletów

2021-09-13 17:45
bieg
Autor: Artur Błasiński

11 medali zdobyli radomscy zawodnicy na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Olecku.

W zmaganiach w Olecku wzięło udział 49 zespołów z makroregionów mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.  Złote medale wywalczyli Maciej Bednarczyk w biegu na 110 m przez płotki , na 80 i 300m przez płotki Wiktoria Gadajska, Piotr Abramczyk i Julia Walczak na dystansie 1000 m, a w skoku wzwyż Jan Białkowski. Srebrne medale zdobyli Maciej Bednarczyk w skoku w dal, Jakub Abramczyk w biegu na 1000m i Natalia Bielecka w rzucie oszczepem. Na ostatnim miejscu na podium uplasiwali się Alan Tomaczak w biegu na 1000 m i Amelia Karolak na 2000m.