Wkrec sie w Sztuke

i

Autor: Amfiteatr Radom

"Wkręć się w Sztukę" z Amfiteatrem!

2021-10-22 14:28

Cykl zajęć „Artystyczny Alfabet” z Panem od plastyki to podróż przez świat sztuki i kultury. Podczas kolejnych spotkań będzie można poznać światowej sławy artystów.

Październikowy repertuar Amfiteatru zamyka zupełnie nowy  cykle: Wkręć się w sztukę! Przed nami poznanie całego kulturalnego alfabetu. Mówi Alicja Gryz-Wasil z Amfiteatru

Zaletą programu „Artystyczny Alfabet” jest możliwość pracy z różnymi materiałami, przez co każde kolejne spotkanie będzie nową przygodą. To idealna propozycja dla dzieci, które wymagają dużego zróżnicowania aktywności. Ze spotkania uczestnicy wyniosą wiedzę na temat twórców, ale również wyjątkowe dzieła, które mogą trafić na półkę w domu, lub stać się wyjątkowym prezentem dla kogoś ważnego.

Pierwsze spotkanie odbędzie pod hasłem A jak Abakanowicz. Zajęcia poprowadzi Radek Kowalik. Start 31 października o  godz. 11:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE