Tu zdobędziesz i podniesiesz kwalifikacje zawodowe. KMP Edukacja w Radomiu zaprasza!

2022-01-24 9:33
Tu zdobędziesz i podniesiesz kwalifikacje zawodowe. KMP Edukacja w Radomiu zaprasza!
Autor: pexels.com

Chcesz zdobyć lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Sprawdź bogatą ofertę Ośrodka Kształcenia Zawodowego "KMP" — jedynego w regionie radomskiego ośrodka certyfikowanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Firma elastycznie dopasowuje zakres i tematykę szkoleń do potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Szczegóły poniżej.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego "KMP" w Radomiu organizuje kursy i szkolenia przyuczające oraz przygotowujące do zawodu oraz uprawniające do wykonywania odpowiednich czynności, wymagających dodatkowych kwalifikacji, w tym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Funkcjonowanie na rynku szkoleniowym od 2003 roku pozwoliło firmie zdobyć doświadczenie w tworzeniu efektywnych programów edukacyjnych i rozwojowych, a także realizacje wielu szkoleń na terenie całego kraju.

KMP Edukacja w Radomiu. Bogata oferta kursów i szkoleń

Klienci zamierzający zdobyć lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe mogą wybierać w bogatej ofercie firmy. Jedną z głównych gałęzi oferowanych szkoleń są szkolenia spawalnicze. W KMP Edukacja można ukończyć również kurs na uprawnienia ADR, kursy na maszyny budowlane – koparki, koparko-ładowarki, walce, kursy prawa jazdy na kategorie AM, A1, A2, A, B, C, B+E, C+E, ale też zdobyć kwalifikacje uprawniające do zawodu kucharza, fryzjera, dekoratora wnętrz z elementami florystyki, organizatora imprez okolicznościowych i usług cateringowych czy też konserwatora terenów zielonych. Pełną listę szkoleń zawodowych oraz kursów znajdziesz >>TUTAJ<<. W ośrodku można również przeprowadzić badania i testy psychologiczne oceniające sprawność psychiczną i zdolność do obsługi maszyn (np. specjalistycznego sprzętu budowlanego).

Co ważne, wszystkie szkolenia przeprowadzone przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego "KMP" kończą się egzaminami państwowymi nadającymi uprawnienia i kwalifikacje (czeladnicze, mistrzowskie, UDT, Instytut Spawalnictwa, SEP).

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej https://kmpedukacja.pl/ oraz fanpage'u. Do zobaczenia. Radom, ul. Narutowicza 1 lok.2.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE