Salon Kosmetyki Laserowej Elite w Radomiu: Takiej promocji na depilację jeszcze nie było!

2021-01-04 6:09
Depilacja laserowa w Radomiu: Sprawdź ofertę salonu Elite
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Depilacja laserowa w Radomiu: Sprawdź ofertę salonu Elite

Depilacja laserowa to jedyny sposób na całkowite zlikwidowanie niechcianych włosków. Ten zabieg można wykonać w Salonie Kosmetyki Laserowej Elite w Radomiu. Teraz możesz wykupić pakiet zabiegów o 40 proc. taniej! Sprawdź ofertę Salonu Kosmetyki Laserowej Elite i dowiedz się więcej o depilacji laserowej Ligth Sheer Duet.

Depilacja Laserowa w Radomiu - sprawdź ofertę Salonu Kosmetyki Laserowej Elite. Teraz pakiety na depilację do 40 proc. taniej!

Depilacja laserowa: Jak to działa?

Podstawą działania lasera jest niszczenie włosa za pomocą światła laserowego, które niszczy komórki odżywcze włosa (znajdujące się w mieszku włosowym) i tym samym zapobiega ponownej jego regeneracji i odrastaniu. Najmocniejszy i najnowocześniejszy obecnie Ligth Sheer Duet umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosków dzięki zastosowaniu zespołu diod o najwyższej osiągalnej mocy oraz systemowi zasysania skóry Vacum.

Depilacja laserowa: Czy to działa?

Zjawiskiem, które ma kluczowy wpływ na zabieg depilacji laserowej jest cykl wzrostu włosa. Urządzenia laserowe usuwają skutecznie tylko te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu. Należy jednak dodać, że nie wszystkie rosną równocześnie. Dlatego też, zabiegi wykonuje się w seriach, a odstępy pomiędzy konkretnymi zabiegami to czas podczas którego pozostała część włosów znajdzie się w odpowiedniej fazie.

Każdy włos przechodzi w ciągu swojego ,,życia'' przez tzw. 3 fazy wzrostu:

 1. Faza wzrostu (anagen) - faza wzrostu włosa (są to włosy widoczne na skórze i właśnie one reagują na światło lasera), gdzie trzon bardzo ściśle tkwi w mieszku włosowym, następują intensywne podziały komórkowe i włos rośnie. Ta faza jest idealna do wykonania zabiegu.
 2. Faza przejściowa (katagen) - faza uśpienia, w której włos przestaje rosnąć (ma różny okres trwania 3-8 tyg.), włos tkwi w mieszku włosowym, ale następuje zerwanie połączenia między jego trzonem, a macierzą mieszka włosowego. Następuje zatrzymanie procesów wzrastania zachodzących we włosie.
 3. Faza spoczynku (telogen) - faza, w której włos nadal pozostaje zakotwiczony w mieszku włosowym, ale już powoli wysuwa się i wypada. Równocześnie zaczyna tworzyć się nowy włos.

Depilacja laserowa: Ile zabiegów trzeba wykonać?

Żeby permanentnie pozbyć się niepożądanego owłosienia należy wykonać co najmniej cztery zabiegi depilacji laserowej. Jednakże ostateczna liczba zabiegów jest zależna od indywidualnych oczekiwań i skłonności do występowania nadmiernego owłosienia szczególnie u osób z zaburzeniami endokrynologicznymi.

Ilość włosów usuniętych na stałe jest równa ilości włosów, w których zniszczone zostały komórki macierzy. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 30-40% włosów (w zależności od miejsca depilacji), po 3-4 zabiegach - 95%. Ten niewielki pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze i niewidoczne.

Zanim skorzystasz z depilacji laserowej...

Postępowanie przed zabiegiem:

 • Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją. Specjalista ocena stan skóry i przeprowadzi wywiad. Osoby zakwalifikowane do zabiegu mają wykonaną próbę laserową - jeżeli odczyn skóry jest prawidłowy zabieg można wykonać już po kilku minutach.
 • Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona (najpóźniej wieczorem dnia poprzedzającego zabieg), umyta i niczym nie posmarowana.
 • W celu ogolenia można użyć krem depilujący lub zwykłą golarkę, natomiast nie należy stosować wosku, pęsety ani depilatora wyrywającego włosy, gdyż procedura zabiegu depilacji laserowej wymaga obecności włosa.
 • Wszelkie podrażnienia, zadrapania, wypryski muszą być zagojone - w przeciwnym razie mogą wystąpić okresowe przebarwienia.

Jak postępować po depilacji laserowej?

Postępowania po zabiegu depilacji laserowej :

 • Nie opalać się - bezwzględnie chronić skórę przed słońcem - minimum 2 tygodnie po zabieg
 • Stosować kremy z wysokimi filtrami UV (SPF 30 -100)
 • Pomiędzy zabiegami nie stosować substancji i leków przeciwwskazanych
 • Kosmetyki i leki złuszczające (peeling) - minimum 2 tygodnie po zabiegu
 • Bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów. Nie podrażniać skóry w okolicy zabiegu.
 • Do ustąpienia podrażnienia nie korzystać z basenów oraz saun.
 • Kilka razy dziennie przez okres 2-3 dni stosować kremy o właściwościach łagodzących, kojących np. Alantan, Solcoseryl, Termcool lub Bepanten
 • Nie wyrywać włosów przez minimum 6 tygodni (twarz minimum 4 tygodnie) - dopuszczalna depilacja maszynka
 • Zabiegi należy powtarzać, co 4-8 tygodni (zależnie od części ciała oraz cech indywidualnych). Znaczące wydłużenie lub skrócenie czasu między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu.

Kto nie może wykonać depilacji laserowej?

Przeciwwskazania do depilacji laserowej:

 • Świeża opalenizna (minimum miesiąc przed zabiegiem nie należy opalać się, korzystać z solarium oraz używać samoopalaczy)
 • Stosowanie światło uczulających kosmetyków, ziół (kremy i maści zawierające retinol, wit. A, isotretinoinę, kwasy owocowe, wit. C, dziurawiec, nagietek, herbatki odchudzające i inne) - odstawić na 1 miesiąc przed zabiegiem
 • Peeling i kremy złuszczające - przestać używać na ok. tydzień przed zabiegiem
 • Depilacja woskiem i pęsetą - przestać używać na miesiąc przed zabiegiem
 • Leki światło uczulające - niektóre antybiotyki, retinoidy
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Skłonność do powstawania bliznowców i przebarwień skóry
 • Bielactwo, łuszczyca i inne choroby skóry
 • Epilepsja (padaczka)
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Choroby autoimmunologiczne (RZS, toczeń rumieniowaty, sklerodermia).

Salon Kosmetyki Laserowej Elite w Radomiu

Depilację laserową Ligth Sheer Duet można wykonać w Salonie Kosmetyki Laserowej Elite. Całą ofertę znajdziesz >>TUTAJ<<.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Waryńskiego 9a . Kontakt telefoniczny: 48 363 20 47 lub 502 357 159.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE