Resursa zaprasza na "Poza Kadrem"

2021-12-15 11:23
Zdjęcie poglądowe
Autor: Pixabay (Zdjęcie poglądowe)

Podczas spotkania zostanie wyświetlony film "Minari". Więcej o tym w artykule.

Zobaczymy jeden z głośniejszych filmów ostatnich lat. Resursa Obywatelska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Poza Kadrem". Tym razem wyświetlony zostanie film "Minari" w reżyserii Lee Isaac Chung, opowiadający o losach koreańskiej rodziny mieszkającej w Stanach Zjednoczonych:

W poszukiwaniu lepszego życia bohaterowie przenoszą się do Arkansas. Głowa rodziny, Jacob, postanawia założyć farmę i utrzymać bliskich z pracy własnych rąk. Niestety jego żona i dzieci nie są zadowolone z przeprowadzki. Tymczasem do rodziny dołącza babcia z Korei. Warto dodać, że film otrzymał w tym roku wiele prestiżowych nagród, m.in. Złoty Glob dla najlepszego filmu zagranicznego oraz Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Yuh-Jung Youn stała się pierwsza koreańską aktorką, która otrzymała statuetkę.

Czytamy na stronie Resursy. Poza Kadrem już w ten czwartek o godzinie 18. Szczegóły na stronie Resursy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE