Radomskie siatkarki z dalszym wsparciem

2022-11-24 12:22
Radomskie siatkarki z dalszym wsparciem
Autor: Karol Pakosz

Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom kontynuuje i rozszerza współpracę z partnerem strategicznym Enea Wytwarzanie. Więcej o tym w artykule.

Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom z dalszym wsparciem. Drużyna przedłużyła współpracę z Eneą Wytwarzanie. Dalsza pomoc od sponsora strategicznego ma zapewnić stabilny rozwój radomskich siatkarek. Jednocześnie współpraca ma zostać rozszerzona co pozwoli m.in. na organizację turniejów dla dzieci i młodzieży.

Dzięki temu że mamy w swoim klubie również zespoły z młodszych kategorii wiekowych możemy w kontekście klubu pełnić misję wychowywania i propagowania sportu. W ten sposób możemy również dać inną możliwość rozwoju dla dzieci i młodzieży w naszym mieście. - Powiedział Błażej Krzyształowicz, trener Radomki.

Przypomnijmy, radomskie siatkarki zagrają swój kolejny mecz już w najbliższy poniedziałek na wyjeździe. Ich rywalem Developres Bella Dolina Rzeszów.​

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE