Radomiak powalczy o punkty w Mielcu

2021-09-24 13:22
Radomiak Radom
Autor: fot. Kacper Pacocha/ radomiak.pl Radomiak

Muszą zapomnieć o meczu z Górnikiem w Pucharze Polski i walczyć o kolejne punkty w Ekstraklasie. Jutro Radomiak Radom zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec.

Po 9 kolejkach Ekstraklasy Zieloni z 10 punktami jest na 9 miejscu, zaś Stal z 8 punktami jest na 15 miejscu- bliżej strefy spadkowej. Jednak oba zespoły mają apetyt na zwycięstwo i zdobycie kolejnych cennych punktów.

- Ruszamy na kolejny mecz wyjazdowy. Jesteśmy nastawieni pozytywnie. Musimy jak najszybciej zapomnieć o meczu pucharowym z Górnikiem Zabrze i skupić się na kolejnym meczu. Atmosfera w zespole jest pozytywna. Ten puchar miał inaczej wyglądać, ale to jest historia i skupiamy się na lidze. Jeżeli chodzi o drużynę, to nie jedzie Radecki, który zgłosił uraz w meczu pucharowym. Wraca do kadry Leandro, Felippe i Abramowicz, którzy nie pojechali do Zabrza. Myślę, że zagramy ofensywnie - może nie tak ofensywnie jak w meczu ze Śląskiem gdzie 8 atakowało, a dwóch broniło. Musimy dobrze wejść w ten mecz i będziemy chcieli jako pierwsi w tym meczu strzelić bramkę.

Przypomnijmy. Radomiak Radom w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe żadnego meczu. Początek jutrzejszego meczu w Mielcu o 15.