Radom Fashion Show 2022 - Przed nami finałowa gala konkursu!

2022-08-25 9:09
Radom Fashion Show 2022
Autor: Materiał Prasowy

Już w sobotę, 27 sierpnia Radom zamieni się na jeden dzień w stolicę mody. Tego dnia odbędzie się pokaz kolekcji zgłoszonych do konkursu. Więcej o tym w artykule.

Przed nami finałowa gala Radom Fashion Show 2022, czyli ogólnopolskiego konkursu dla projektantów mody. Do tegorocznej, dziesiątej edycji organizowanej przez Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galerie "Łaźnia" nadesłano 21 kolekcji. Podczas finałowego pokazu zobaczymy 10, które spośród zgłoszonych wybrało jury, a także jedną wybraną przez internautów w ramach nagrody publiczności.

Kolekcje jakie do nas zgłoszono nie mają charakteru ulicznego, a bardziej artystyczny i sceniczny: Często są przerysowane, a dodatki do nich powodują że są szalenie oryginalne i nietuzinkowe. - Mówi Beata Drozdowska, dyrektor radomskiej Łaźni.

Pokazy konkursowych kolekcji to nie jedyne atrakcje jakie zaplanowano. Podczas wydarzenia będzie można również obejrzeć pokaz mody ślubnej, a także posłuchać koncertów. Na scenie wystąpi pochodząca z Radomia Klaudia Kowalik, a gwiazdą wieczoru będzie Sarsa która zaprezentuje elektroniczne wersje swoich największych hitów.

Finałowa gala Radom Fashion Show już 27 sierpnia na ul. Żeromskiego przed gmachem Urzędu Miasta. Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Eska Radom.​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE