Radomiak

Autor: radomiak.pl

Piłka Nożna: Radomiaka Radom remisuje na inaugurację rundy wiosennej

2021-02-26 19:41

W meczu 18 kolejki Fortuna 1 Ligi Radomiak Radom zremisował na wyjeździe z Widzewem Łódź. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Od 37 minuty drużyna gospodarzy grała w osłabieniu. Czerwoną kartkę dostał Mateusz Możdżeń, który faulował Michała Kaputa. Podopieczni Dariusza Banasika szybko wykorzystali grę w przewadze. Po 2 minutach gry bramkę dla Radomia strzelił Karol Angielski. Bramkę na remis w 78 minucie strzelił Patryk Mucha. Tym samym Zieloni wracają do Radomia z 1 punktem.

O kolejne punkty Radomiak Radom powalczy na Narutowicza z Chrobrym Głogów. Mecz zaplanowano na 6 marca.

Widzew: Wrąbel - Kosakiewicz, Tanżyna, Nowak, Gach - Samiec-Talar (61. Ameyaw), Mucha (90. Grudniewski), Możdżeń, Michalski (86. Kun) - Kita (46. Poczobut), Tomczyk (61. Robak)

Radomiak: Kochalski - Raphael, Cichocki, Bodzioch - Bogusz, Kaput, Radecki (77. Gąska), Karwot (59. Amancio), Abramowicz - Leandro (77. Kozak), Angielski (88. Sokół)

Żółte kartki: Gach, Ameyaw - Abramowicz.Czerwona kartka: Możdżeń