Nowa siedziba Szkoły Drzewnej i Leśnej w Garbatce-Letnisko rośnie w oczach.

2022-05-12 11:10
Trwa budowa nowej siedziby szkoły drzewnej w Garbtace Letnisko
Autor: A.B Na zdjęciu: Elżbieta Cichawa - Grabowska, wicedyrektor ds. inwestycji szkoły.

Wylano już pierwsze stropy, a ściany czterech planowanych budynków już w większości stoją - sprawdziliśmy postęp prac przy budowie nowej siedziby Szkoły Drzewnej i Leśnej w Garbatce Letnisko.

Stropy wylane, a ściany obiektu już w większości stoją - mowa o budowie nowej siedziby Szkoły Drzewnej i Leśnej w Garbatce Letnisko. - Prace idą zgodnie z harmonogramem - informuje Elżbieta Cichawa Grabowska, wicedyrektor szkoły ds. inwestycji.

Tak naprawdę budowa się rozpoczęła na początku lutego, ponieważ pogoda nie sprzyjała. Natomiast na dzień dzisiejszy delikatnie wyprzedzamy harmonogram prac. Robimy w tej chwili już instalacje pod posadzkowe, właściwie to w większości są już zrobione. Dopiero teraz widać ogrom tej budowy. Są to cztery budynki. Jeden z nich będzie połączony takim podniesionym, przeszklonym korytarzem.

- Powoli zaczynamy planować prace w środku obiektu – dodaje Cichawa – Grabowska.

Stropy wylane, ściany postawione, więc powoli zaczynamy już się przygotowywać do wystroju wnętrz, do takich działań wizualnych obiektu.

Koszt budowy nowej siedziby szkoły to ponad 90 mln zł. Inwestycja w całości sfinansowana jest przez samorząd Mazowsza. Obiekt ma zostać oddany do użytku w 2023 roku.

Trwa budowa nowej siedziby szkoły drzewnej w Garbtace Letnisko
Autor: A.B
Nowa siedziba Szkoły Drzewnej i Leśnej w Garbatce - Letnisko rośnie w oczach
Autor: A.B
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE