Na wrotki do M1 Radom razem z naszą ekipą Eska Summer City!

2022-08-03 11:25
WROTKI W M1 RADOM
Autor: M1 RADOM

W Centrum handlowym M1 Radom otwarta została profesjonalna wrotkarnia z działającą na jej terenie wypożyczalnią sprzętu! Zupełnie za darmo możecie pojeździć na wrotkach.... Spotkacie tam również naszą pomarańczową ekipę ESKA SUMMER CITY!

W przygotowanej strefie na udaną zabawę mogą liczyć zarówno dobrze jeżdżący na wrotkach, jak i początkujący, którzy mogą  trenować pod czujnym okiem instruktorów.

Wrotkarnia to miejsce dla Wszystkich, którzy chcą aktywnie wypoczywać przy dobrej muzyce  - niezależnie od wieku, umiejętności sportowych, czy kondycji fizycznej. O profesjonalną pomoc i fachowe porady zadbają dostępni na miejscu instruktorzy, którzy zaznajomią początkujących zawodników z różnorodnymi technikami jazdy i specyfiką sprzętu.

Wstęp na tor oraz korzystanie z wypożyczalni wrotek są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc.  

Wrotkarnia czynna jest w dni handlowe do 28 sierpnia w godzinach 11-19.

 A w najbliższą sobotę 6 sierpnia w godzinach 11-13 spotkacie tam rownież naszą pomarańczową ekipę ESKA SUMMER CITY! Na miejscu czekają na Was konkursy z nagrodami i oczywiście przebojowa muzyka!

DO ZOBACZENIA!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE