wiadukcik

i

Autor: Wojciech Wójcikowski

Inwestycje

MZDIK apeluję do kierowców o zabranie samochodów spod wiaduktu

2023-05-31 14:46

Zanim ruszy rozbiórka i zacznie się budowa nowego wiaduktu trzeba zabezpieczyć i przygotować teren. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu zaapelował do kierowców o nie parkowanie w pod wiaduktem w ciągu ul. Żeromskiego i Lubelskiej.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji przewiduje, że prace przy rozbiórce i budowie owego wiaduktu przy ul. Żeromskiego i Struga rozpoczną się w połowie czerwca. Do tego czasu trzeba przygotować odpowiednio teren wokół wiaduktu.

Zanim ruszą właściwe roboty rozbiórkowe, wykonawca musi odpowiednio przygotować i zabezpieczyć teren budowy. Uprzedzamy o tym właścicieli samochodów regularnie parkujących pod wiaduktem. Za wycieraczkami pojazdów były umieszczone kartki z prośbą o nieparkowanie w tym miejscu od początku czerwca. Stosowną informację przesłaliśmy również do Spółdzielni Mieszkaniowej Nasz Dom, która administruje blokami stojącymi w sąsiedztwie tegoż wiaduktu.Po odjeździe stamtąd wszystkich samochodów wykonawca planuje zabezpieczyć teren przed dalszym parkowaniem. Dopiero wtedy ruszy rozbiórka. Odpowiednio wcześniej opublikujemy też komunikaty o zmianach w organizacji ruchu - mówi Dawid Puton rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu

Przypomnijmy. W ciągu ulic Żeromskiego i Lubelskiej ma powstać nowy większy wiadukt, tuż obok przystanek kolejowy i punkt przesiadkowy dla pasażerów lotniska. Prace mają potrwać dwa lata.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE