Mieszkanie Plus w Radomiu: Na listy najemców trzeba jeszcze poczekac

2022-01-14 16:00
Zdjęcie poglądowe
Autor: Pixabay (Zdjęcie poglądowe)

Z kolei osoby, które ubiegają się o mieszkanie, mogą złożyć dokumenty w dodatkowych terminach. Więcej o tym w artykule.

Na listy najemców trzeba jeszcze poczekać. Mowa o osobach które ubiegają się o mieszkanie Plus w Radomiu. Termin ich podania został przesunięty na połowę lutego. Zapytaliśmy PFR Nieruchomości o powód opóźnienia, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Jednocześnie, osoby składające dokumenty mogą to zrobić w dodatkowych terminach:

Dla osób, które poinformowały nas o tym, że z przyczyn niezależnych od nich, nie mogą dotrzymać terminu złożenia dokumentów, postanowiliśmy zorganizować dwa dodatkowe dyżury naszego przedstawiciela. Lokal będzie czynny w środę oraz w czwartek, 26 i 27 stycznia w godzinach od 10 do 18.

Powiedziała nam Katarzyna Fiuk, rzecznik PFR Nieruchomości. Warto przypomnieć, że lokal, gdzie można złożyć dokumenty, znajduje się przy ul. Tytoniowej 5 (klatka A, lokal nr 1).

Warto również wspomnieć, że obecnie na placu budowy przy ul. Tytoniowej, trwają prace wykończeniowe wewnątrz mieszkań i prace porządkowe na zewnątrz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE