plansze mieszkanie plus

i

Autor: Wojciech Wójcikowski

Lokatorzy z Tytoniowej zapraszają do siebie prezydenta Andrzeja Dudę

2023-03-16 14:06

Przygotowali plansze i napisy i zapraszają do siebie prezydenta Andrzej Dudę. Lokatorzy , którzy otrzymali mieszkania z rządowego programu mieszkanie plus chcą rozmawiać z prezydentem o wysokich czynszach, jakości lokali i sposobie dojścia do własności.

Jutro prezydent Andrzej Duda ma odwiedzić Fabrykę Broni. Jednak lokatorzy bloków wybudowanych w ramach rządowego programu Mieszkania Plus chcą by plan wizyty rozszerzyć i poprosić prezydenta do swoich mieszkań. Chcą rozmawiać o swoich problemach i szansach na rozwiązanie problemów.

- Zapraszamy Panie prezydencie do nas,bo my chcemy porozmawiać. Nie chcemy krzyczeć, nie chcemy się awanturować tylko porozmawiać. Sprawa jest ważna, bo chodzi o przyszłość naszych dzieci. Uwierzyliśmy w państwa program, program rządowy. Chodzi nam o to, żeby nasze dzieci miały zapewnioną przyszłość - mówi Sylwia Ewiak, lokatorka jednego z bloków przy ul. Tytoniowej. - Czujemy się oszukani przez rząd, przez spółkę PFR, która obiecywała małe stawki a musimy płacić kolosalne pieniądze. Chcemy, żeby prezydent przyjechał zobaczył w jakich warunkach mieszkamy. Jakie są nam przedstawiane warunki dojścia do własności - tłumaczy Monika Wójcik, lokatorka bloków przy ul. Tytoniowej.

Przypomnijmy. W ramach rządowego programy Mieszkanie Plus w Radomiu wybudowano dwa bloki, gdzie znajduje się 120 mieszkań.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE