KORONAWIRUS: Apele Mazowieckiej Policji w sklepach wielkopowierzchniowych

2020-04-06 8:28
policja
Autor: Pixaby

Mając na celu bezpieczeństwo wszystkich, polegające na zahamowaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa Mazowiecka Policja zwraca się z apelem do zarządców sklepów, zwłaszcza tych wielkopowierzchniowych o emitowanie komunikatu dotyczącego zachowania właściwych procedur podczas robienia zakupów. Na swojej stronie internetowej mundurowi udostępnili plik mp3 do pobrania.

Bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i klientów sklepów jest priorytetem. Mając to na uwadze Mazowiecka Policja przekazuje komunikat głosowy do wykorzystania przez zarządców sklepów.

Szczególnie zależy nam, aby komunikat był słyszany z głośników w sklepach wielkopowierzchniowych. Komunikat powinien być cyklicznie emitowany poprzez zamontowane w sklepach urządzenia nagłaśniające od otwarcia do zamknięcia sklepu. Z góry dziękujemy zarządcom sklepów za włączenie się do wspólnej walki z koronawirusem.

- Czytamy na stronie mazowieckiej policji. 

Plik dźwiękowy do pobrania dostępny jet na stronie www.mazowiecka.policja.gov.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE