Kibice obejrzą walkę o EKSTRAKLASĘ na dużym ekranie. Magistrat stawia telebim

2020-07-30 14:38 Jakub Białczak
radomiak-miedz
Autor: fot. Kacper Pacocha/ radomiak.pl

Już jutro Radomiak zagra w finale baraży o Awans do PKO Ekstraklasy. Urząd miejski zaprasza kibiców do wspólnego dopingu, jednak z zachowaniem norm sanitarnych.

W piątek Radomiak Radom zmierzy się z Wartą Poznań. Mecz odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim. Tam swoje mecze jako gospodarz rozgrywa rywal zielonych. Na placu Corazziego stanie telebim i zostanie wyznaczona specjalna strefa. Aby do niej wejść kibice będą musieli podpisać oświadczenie i mieć maseczkę. Początek spotkania o 17:40. Poniżej komunikat radomskiego magistratu w tej sprawie.

W piątek, 31 lipca RKS Radomiak Radom zagra w wielkim finale baraży o awans do PKO Ekstraklasy. Rywalem drużyny podopiecznych Dariusza Banasika będzie zespół Warty Poznań. Początek meczu w Grodzisku Wielkopolskim o godz. 17.40. Wyjazdowe spotkanie Radomiaka kibice będą mogli obejrzeć na żywo na telebimie ustawionym na Placu Corazziego. Zostanie wyznaczona specjalna strefa, do której będzie można wejść po podpisaniu stosownego oświadczenia. Wszyscy uczestnicy będą zobowiązani do posiadania maseczek.

Tłumy na kąpielisku w Pionkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.