Grójec: Zorganizowali ognisko w lesie. Wpadli na gorącym uczynku

2020-04-06 12:13
ognisko
Autor: pixabay

Grójeccy mundurowi zostali poinformowani o grupie osób, które biesiadowały przy ognisku w lesie. Złapani na miejscu tłumaczyli, że nie złamali żadnego zakazu, są zdrowi i mogą się spotykać. Teraz zajmie się nimi sąd.

Policjanci apelują o rozwagę, zdrowy rozsądek i przestrzeganie prawa. Mundurowi w całym kraju sprawdzają czy wprowadzone zakazy są przestrzegane. Grójeccy policjanci złapali 6 osób, które je złamały.

Niestety, skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się grupa młodych osób w wieku 19-27 lat, która postanowiła spotkać się i rozpalić ognisko w lesie. Zdarzenie miało miejsce w sobotę wieczorem pod Grójcem. Policjanci, gdy dotarli na miejsce zauważyli 6 osób bawiących się przy ognisku. Młodzi ludzie byli aroganccy i okazali lekceważący stosunek do całej sytuacji. Oświadczyli, że wiedzą, iż w związku z panującą pandemią występują ograniczenia. Jednak twierdzili, że nie złamali żadnego zakazu. Po wezwaniu do rozejścia się i zachowania zgodnego z prawem, kobieta i pięciu mężczyzn opuścili miejsce interwencji. Ich nieodpowiedzialne zachowanie będzie mieć konsekwencje prawne. Wobec nich skierowane zostaną wnioski o ukaranie za łamanie zakazu grupowania się, wejścia do lasu, palenia ogniska w lesie i używania słów wulgarnych. - relacjonuje kom. Agnieszka Wójcik, z komendy w Grójcu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE