Czarni przegrali ze Słupskiem. Nieudany debiut na nowej hali

2022-01-28 21:07
Czarni nowa hala Slupsk
Autor: Wojciech Wójcikowski

Była oprawa, doping kibiców i nowa hala - zabrakło jedynie zwycięstwa. Cerrad Enea Czarni Radom przegrał ze Ślepskiem Malow Suwałki 0-3. Mecz odbył się w hali przy ul. Struga.

Zawodnicy ze Słupska grali pewnie i kontrolowali niemal cały mecz. W pierwszym secie wygrali do 20. W drugim na początku przegrywali 5 punktami, ale udało im się wyrównać ze Ślepskiem do 21. Jednak Czarni nie byli w stanie wygrać drugiego seta i przegrali go 24-26. Trzeci set tylko przypieczętował zwycięstwo Suwałk - radomianie przegrali go do 16 i cały mecz 0-3.

- Dziękujemy kibicom za oprawę i doping. My dzisiaj nie dostosowaliśmy się do tego poziomu. Od tygodnia odcięło nam wtyczkę. Jakiś brak umiejętności nadrabialiśmy fizycznością. Od trzech meczów fizycznie wyglądamy źle. To był pierwszy mecz w tym sezonie, którego nie mieliśmy prawa przegrać - tym bardziej grając u siebie. Po meczu w Warszawie wszystko się posypało, posypało się wszystko. Byliśmy wolniejsi, skakaliśmy mniej - mówił po meczu Jakub Bednaruk trener Cerradu Enea Czarnych Radom.

Obecnie Czarni Radom zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Plusligii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE