Resursa w Radomiu

i

Autor: Google

Będą kolędy ale w innym wydaniu - Odwołano tegoroczny festiwal "Staropolskie Kolędowanie"

2020-12-08 12:36

Festiwal odwołano ze względu na obostrzenia w związku z pandemią. Zamiast nich przygotowano warsztaty i plebiscyt.

Będą kolędy, ale w innym wydaniu. Tegoroczny festiwal "Staropolskie Kolędowanie" został odwołany. Powodem są obostrzenia ze względu na pandemie. Zamiast tego Resursa Obywatelska proponuje warsztaty. Mówi Maciej Zwierzyński z Resursy: 

Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych cykl profesjonalnych warsztatów kolędowych, które w formie filmów udostępniliśmy na wolnej licencji. Nagrania o których mówię dostępne są na naszym kanale YouTube, na facebookowym profilu Resursy oraz na witrynie internetowej Ośrodka. Są to wyjątkowe warsztaty, ponieważ do ich realizacji udało nam się zaprosić m.in. Krzysztofa Owczynika - śpiewaka, flecistę i pedagoga, dr Kingę Strychacz - Bogacz - etnomuzykologa z KUL czy księdza Łukasza Leonkiewicza z prawosławnej parafii św. Jana Klimaka w Warszawie.

Warsztaty można obejrzeć pod tymi linkami: TU i TU. Dodatkowo, placówka ogłosiła plebiscyt na najciekawszą interpretacje kolędy przez laureata Grand Prix z ostatnich 10 edycji festiwalu. Głosować można poprzez polubienie odpowiedniego postu na fanpage'u Resursy.

ESKA XD EXTRA

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE