Będa bezpłatne badania profilaktyczne w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym

2022-10-05 11:55
szpital józefów
Autor: Wojciech Wójcikowski

Nie trzeba będzie stać w kolejkach i czekać na zapisy. W sobotę 15 października w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym odbędzie się dzień otwarty badań profilaktycznych.

W szpitalu badania będa mogli wykonać zarówno dzieci jak i dorośli.

- Tego dnia oferujemy państwu szeroką gamę badań profilaktycznych i konsultacji lekarskich. Wszystko bezpłatnie. W związku z tym, że październik jest miesiącem profilaktyki raka piersi zapraszamy wszystkie kobiety  po 50 roku życia na bezpłatne badania mammograficzne. Będziemy wykonywać także USG piersi bez względu na wiek. Na te badania będą obowiązywały zapisy. Będziemy też prowadzić naukę samobadania piersi. Dla wszystkich, który przyjdą przygotowaliśmy badania takiej jak EKG, badanie ciśnienia tętniczego, glukozy i BMI, spirometria, pomiar tlenku węgla, pomiar cholesterolu i hemoglobiny, badanie słuch, badania AMD pod katem zwyrodnienia plamki żółtej, będzie też możliwość konsultacji z kardiologiem. Badania będą obejmować badania dla dzieci począwszy od niemowlęcia aż po nastolatków. Nasz lekarz rehabilitant będzie prowadził badania z zakresu rozwoju niemowląt. Chirurdzy dziecięcy pomogą w zakresie wad postawy, wnętrostwa, wnętrostwa czy bólu stawów - mówi Karolina Gajewska rzecznik Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu.

Badania będą wykonywane od 10 do 15.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE