Bajkowe niedziele w Resursie! Czas na "Wehikuł czasu"!

2022-05-12 13:33
Bajkowa niedziela
Autor: Resursa Radom

Radomska Resursa Obywatelska zaprasza na kolejną odsłonę "Bajkowych niedziel".

W najbliższa niedziele placówka zaprasza  w ramach „Bajkowej niedzieli” na spektakl „Profesorek wodorek i wehikuł czasu” w wykonaniu Teatru „Pomarańczowy Cylinder” .

Spektakl jest dowcipną opowieścią o pewnej wyjątkowej podróży w czasie. Znany naukowiec Profesorek Wodorek przez przypadek uruchamia Maszynę Czasu i wyrusza w pełną przygód podróż. Spektakl oparty jest na trzech etiudach, w których omawiany jest jeden ważny problem – szacunek. Będzie dużo o właściwym traktowaniu starszych, rówieśników, a także zwierząt. W jakie miejsca trafi Profesor? Może do średniowiecza? Być może do czasów późnego Gierka? Może do epoki kamienia łupanego, gdzie spotka jaskiniowców albo mamuta? A może do czasów gdy po Ziemi stąpały dinozaury? Tego nie chcemy zdradzać, aby nie psuć zabawy, ale ostrzegamy, że ostatnia scena i gość specjalny, który wystąpi, robi olbrzymie wrażenie. Bądźcie też gotowi na szczyptę ironii, stertę dowcipów i pyszną przygodę.

Reżyseria: Adam Krotofil, Michał Supcziński, występują: Adam Krotofil, Michał Supcziński. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE