autobusy elektryczne Radom

i

Autor: źródło: MZDiK.pl

Autobusy pojadą jak w sobotę, ale krócej! Rozkład jazdy na święta

2021-12-23 11:33

Jak co roku Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji zmienia rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej w okresie świąteczno-noworocznym. Wiemy, jakie to będą zmiany!

Autobusy w Wigilię pojadą jak w sobotę, a do tego krócej. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji - jak co roku - zmienia rozkład jazdy.

Tradycyjnie pasażerowie będą mogli korzystać z autobusów tylko do określonej godziny.

Autobusy linii miejskich będą kursowały według standardowych rozkładów sobotnich. Jedyną dodatkową zmianą będą objazdy dla autobusów linii 4 i 13 w godzinach około 10:00-15:00, jedynie w kierunku pętli Firlej/Cmentarz. Okres kursowania autobusów zostanie tradycyjnie skrócony do około godziny 20:00. Wyjątek stanowią linie 7 i 9. Te będą jeździły do około 23:00, ale po 20:00 zrealizują tylko wybrane kursy - powiedział Dawid Puton, rzecznik MZDiK.

W świąteczny weekend czyli w sobotę, 25 grudnia i w niedzielę, 26 grudnia także będą zmiany.

Autobusy linii miejskich będą jeździły według standardowych rozkładów niedzielnych, ale bez dodatkowych ograniczeń - dodaje Puton.

W czasie świąt wszystkie linie nocne będą jeździć bez zmian.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE