4 mln złotych! Tyle kosztuje zdrowie 9 letniego Nikodema!

2023-01-24 10:09
Pomoc dla Nikodema!
Autor: siepomaga.pl

9 letni Nikodem Jurkowski uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej numer 21 w Radomiu choruje na nowotwór. Społeczność szkolna wspiera kolegę w walce z chorobą i organizuje charytatywny piknik!

Nikodem Jurkowski ma niespełna 10 lat jest uczniem PSP 21 w Radomiu Chłopiec cierpi na złośliwy nowotwór. Szansą dla niego jest niezwykle kosztowne leczenie w USA, którego koszt  aż cztery miliony złotych. Pomaga mnóstwo osób w różny sposób. W szkole zorganizowano już wiele zbiórek, a teraz koledzy organizują piknik charytatywny.

już w sobotę, 28 stycznia w godzinach 12-16 odbędzie się piknik charytatywny dla Nikosia. Wystąpi Paweł Mosiołek, ponadto będzie licytacja gadżetów, animatorki, licytacja fantów, dmuchańce, strongmani, pajęczarki, a zespół stomatologów zbada uzębienie. Piknik odbędzie się  na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej numer 21 przy ulicy Trojańskiej 5 w Radomiu.

Zaprasza Michał Fijałkowski przedstawiciel rady rodziców PSP 21 w Radomiu

Na leczenie chłopca prowadzona jest zbiórka na portalu siepomaga.pl.Trwają również zbiórki i licytacje na grupie na Facebook'u "Zaczytani dla Nikodema" oraz "Cała Polska licytuje dla Nikodema".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE