Wkrótce ruszy punkt szczepień masowych w Przemyślu [AUDIO]

2021-04-21 14:31
PUNKT
Autor: UM Przemyśl

To efekt współpracy Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu i samorządu miasta Przemyśla. Będą szczepić około 500 osób dziennie!

Punkt szczepień masowych przeciwko Covid-19 w Przemyślu będzie się znajdował w obecnym budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Ratuszowej 1, w sali gimnastycznej. Jego powstanie to wynik współpracy prezydenta miasta Przemyśla, Wojciecha Bakuna i dyrektor Wojewódzkiego Szpitala im. Ojca Pio w Przemyślu, Barbary Stawarz. Celem utworzenia takiego punktu jest zwiększenie tempa szczepień w Przemyślu.

- We wtorek, 20 kwietnia przemyski punkt szczepień przeszedł pozytywną weryfikację Narodowego Funduszu Zdrowia, co oznacza, że spełnia wszystkie niezbędne wymagania dla tego rodzaju placówek. W założeniach przyjętych do uruchomienia punktów szczepień masowych w miastach wielkości Przemyśla wydajność szczepień w nich powinna wynieść minimum 500 dawek dziennie. - powiedziała nam Agata Czereba, rzecznik prasowy Urzędu miejskiego w Przemyślu.

POSŁUCHAJ:

O punkcie szczepien masowych w Przemyślu mówi Agata Czereba, rzecznik prasowy UM Przemyśl:
Warszawa szykuje się do otwarcia Centralnego Punktu Szczepień Powszechnych na stadionie Legii w Warszawie
Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE