Tragiczny wypadek w Radawie. Nie żyje 20-letni kierowca

2022-05-09 13:38

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, w Radawie. Tam 20-letni mieszkaniec gminy Wiązownica, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Niestety życia młodego kierowcy volkswagena nie dało się uratować. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Wczoraj, przed godziną 15.00, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, na drodze powiatowej w Radawie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze. - Funkcjonariusze pracujący na miejscu, wstępnie ustalili, że kierowca volkswagena, jadąc z Mołodycza w kierunku Radawy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Niestety pomimo udzielonej pomocy, życia 20-letniego mieszkańca gminy Wiązownica, nie udało się uratować – informuje policja.

Dziś zostanie wydany list gończy za zabójca Pawła K. Dziennikarza tvn

Policjanci apelują do kierowców

- Apelujemy! Jedź ostrożnie, bądź rozważny za kierownicą! Pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych – czytamy na stronie policji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE