Tragiczny finał poszukiwań 61-letniej kobiety. W akcję zaangażowanych było kilkadziesiąt osób

i

Autor: Podkarpacka Policja

Tragiczny finał poszukiwań 61-letniej kobiety. W akcję zaangażowanych było kilkadziesiąt osób

2022-01-31 14:15

Wczoraj około godziny 19.00 policja dostała zgłoszenie o zaginięciu 61-letniej mieszkanki Oleszyc. Kobieta wyszła z od swoich znajomych w miejscowości Zabiała. Kiedy nie wróciła do domu rodzina zgłosiła zaginięcie. Prowadzone prawie całą noc poszukiwania niestety zakończyły się odnalezieniem ciała kobiety.

Wczoraj przed godzina 19 dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zaginięciu kobiety w miejscowości Zabiała. Zaginiona około godz. 17 wyszła od swoich znajomych i nie dotarła do domu. Z zebranych informacji wynikało, że ostatni raz była widziana na drodze prowadzącej z Zabiałej do Oleszyc. Z uwagi na bardzo złe warunki meteorologiczne, silny wiatr, policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP, funkcjonariuszami Straży Granicznej niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania.

CZYTAJ TAKŻE: Przemyśl: Alarmy bombowe w Urzędzie Skarbowym i Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

Rozmawiano z kobietą przez telefon

Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni, a także rejony okolicznych miejscowości. W działaniach zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

- Ostatni kontakt telefoniczny był z 61-latką po godz. 20, kobieta twierdziła, że nie wie gdzie jest i nie wie jak wrócić do domu. Około godz. 2, na polach uprawnych pomiędzy miejscowościami Stare Oleszyce i Zalesie policjanci odnaleźli ciało kobiety, które zabezpieczono do badań sekcyjnych - czytamy w komunikacie policji.

Szalejący sztorm na Batyku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE