Świetlna Stolica Polski: Przemyśl ma szansę uzyskać ten tytuł! Jak zagłosować?

2021-01-05 11:57 Akcja partnerska
Dekoracje świąteczne w Przemyślu
Autor: Maciej Jędruch

Ruszyła XII edycja Świeć się z Energą. Wyjątkowego konkursu w którym każde z miast może zawalczyć o tytuł najpiękniej rozświetlonego miejsce w Polsce! Ale to nie wszystko, bo oprócz tak ważnego tytuły, do zwycięskich miast trafią także charytatywne nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Mieszkańcy Przemyśla pora ruszyć do „walki” o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.

Organizatorzy konkursu już od 12. lat udowadniają jak wielkie serce mają Polacy. Charytatywna pomoc w ramach „Świeć się z Energą” trafiła do dziesiątek placówek pomocowych oraz setek rodzin indywidualnych w całej Polsce, a całkowita kwota wsparcia przekroczyła w zeszłym roku 1 milion złotych. Podczas XI edycji charytatywnego plebiscytu tytuł „Świetlanej Stolicy Polski” zdobyła Bielsko-Biała, a zaraz za nią uplasował się Zamość i Rzeszów. Czy tytuł „Świetlanej Stolicy Polski” zostanie obroniony w tym roku? A może któreś z miast zaskoczy swoją wyjątkową iluminacją? Przekonajmy się.

Zagłosuj na Przemyśl!

W Przemyślu zdecydowanie czuć świąteczny klimat. Już na wjeździe do  centrum miasta wita nas pięknie rozświetlony Most Orląt Przemyskich. W Rynku z kolei błyszczą niedźwiadki niczym miliony gwiazd na niebie. Świetlne girlandy zawisły też na drzewach, a Urząd Miasta przyozdobiły śnieżynki. Oko cieszy też okazała choinka.

Ozdoby można podziwiać też na głównych ulicach miasta – Jagiellońskiej, 3 Maja, Wybrzeże Józefa Piłsudskiego.

Taka iluminacja miasta z pewnością zasługuje na wyróżnienie! Mieszkańcy Przemyśla, mobilizujcie się i głosujcie. Przemyśl ma spore szanse zdobyć w tym roku tytuł "Świetlnej Stolicy Polski". Swój głos można oddać TUTAJ.

Zachęcamy także do zgłaszania innych miast z naszego województwa. Każde z nich ma szansę wygrać!

Dekoracje świąteczne w Przemyślu
Autor: Maciej Jędruch

Konkurs fotograficzny „Świeć się”

Na tym jednak świąteczny konkurs się nie kończy, bo Świeć się z Energą to nie tylko plebiscyt miast, ale również plebiscyt własnych możliwości i umiejętności. Czyli nic innego jak konkurs fotograficzny dla każdego! Wystarczy, na zrobionym przez siebie zdjęciu uchwycić atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, następnie wysłać je poprzez formularz przypisując zdjęcie do jednej z kategorii: Mój Dom, Moi Bliscy, Moje Miasto, Moja Ulubiona Szopka oraz Moja Iluminacja. A potem to już tylko zachęcać znajomych do głosowania na swoją pracę. Prawda, że proste? Pamiętajcie, że do wygrania aż 79 nagród o wartości ponad 30 000 złotych.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Czy pomoc trafi do potrzebujących w Twojego miasta?

Dzięki Świeć się z Energą do 16 miast z całej Polski trafia kilkadziesiąt urządzeń AGD o łącznej wartości 200 000zł! Lodówki, pralki otrzymają osoby i instytucje, które nie mogą pozwolić sobie na nowy sprzęt. Chcesz pomóc potrzebującym ze swojego miasta? Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

 Inicjatorem i wyłącznym sponsorem akcji jest Energa Grupa ORLEN.

Dekoracje świąteczne w Przemyślu
Autor: Maciej Jędruch
świeć się 2
Autor: Materiały prasowe

Akcja partnerska

Przemyśl wystroił się na święta