Przemyśl znowu stanie się planem filmowym. Poszukiwani statyści!

2020-05-29 11:17
kamerzysta
Autor: Pixabay

Filmowcy upodobali sobie nasze miasto. W ostatnich latach coraz częściej w Przemyślu kręci się sceny do popularnych filmów i seriali. Nadsańskie miasto mogliśmy już oglądać w takich produkcjach jak "Ziuk. Młody Piłsudski", „Wataha” czy „Dziewczyny ze Lwowa”. Teraz pora na kolejny serial. „Erynie”.

„Erynie” to ekranizacja powieści Marka Krajewskiego, jednego z najpopularniejszych polskich autorów kryminałów, najczęściej kojarzonego z cyklem książek o radcy kryminalnym, Eberhardzie Mocku, których fabuła osadzona jest we Wrocławiu.


„Erynie” przenosi nas do Lwowa w latach 40. XX wieku. Głównym bohaterem powieści jest komisarz lwowskiej policji, Edward Popielski, rozwiązujący zagadkę porywacza dzieci, którego ofiarą staje się między innymi wnuk komisarza. Komisarz początkowo nie chce podjąć się rozwiązywania tej sprawy, ale okazuje się, że nie ma wyjścia, został wybrany przez mordercę, przez Erynie, boginie zemsty…

Poszukiwani statyści


Zdjęcia do serialu Netflix'a i TVP, reżyserowanego przez Borysa Lankosza będą realizowane w Przemyślu w czerwcu i lipcu, dlatego Outside Casting Agency poszukuje statystów. Wiek i płeć nie grają roli, mile widziane będą kobiety, mężczyźni, seniorzy i dzieci.


Jeśli zatem macie ochotę przeżyć filmowa przygodę w Przemyślu, to zgłoście się na casting w sobotę, 30 maja, w godzinach od od 13.00 do 18.00 oraz w niedzielę, 31 maja w godzinach od 12.00 do 17.00 do Domu Ukraińskiego w Przemyślu przy ulicy Tadeusza Kościuszki 5.

Ekranizacje lektur szkolnych. Posłuchaj, które filmy warto obejrzeć. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE