Przemyśl z dotacją na modernizację kolejki na wyciągu narciarskim!

2021-07-23 13:36
Przemyśl z dotacją na modernizację kolejki na wyciągu narciarskim!
Autor: Facebook/Wojciech Bakun

O otrzymaniu dotacji na modernizację kolejki na wyciągi narciarskim w Przemyślu poinformował prezydent miasta Wojciech Bakun. Na swoim facebookowym profilu napisał: Nasz wniosek otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w w ramach programu „Sportowa Polska”. Miasto na ten cel otrzyma 345 tysięcy złotych.

- Dobra czwartkowa wiadomość - takie lubimy najbardziej. Nasz wniosek o dofinansowanie remontu kolejki KL1 wraz z 15-letnim przeglądem otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w w ramach programu „Sportowa Polska” – informował prezydent Przemyśla Wojciech Bakun za pośrednictwem Facebooka. Miasto uzyskało 345 tysięcy złotych dotacji.

CZYTAJ TAKŻE: Już niedługo kolejna Przemyska Giełda Staroci!

Część kosztów pokryje ministerstwo

Przemyśl uzyskał dofinansowanie w wysokości 345 tys. zł na projekt pn. ,,Kompleksowa modernizacja kolei KL - 1 stoku narciarskiego w Przemyślu”. - Dzięki temu poprawie ulegnie stan techniczny kolei co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i  użytkowania urządzeń transportu linowego – czytamy na stronie miasta Przemyśl.

Całkowita wartość zadania wynosi o blisko pół miliona złotych więcej, bo aż 848,7 tys. . Realizacja zadania zaplanowana jest na 2021 rok.

Czy umami nas mami? Co to jest umami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE