Przemyśl: Ruszają przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego

2021-11-17 14:24

W Przemyślu ruszają przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego! Według planów ten ma odbyć się w dniach 17-19 grudnia. Miasto szuka wystawców, którzy chcieliby zaprezentować i dzięki swojej ofercie uatrakcyjnić świąteczne stoiska. Przemyski magistrat czeka na zgłoszenia do 10 grudnia!

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, dlatego to najwyższy czas, aby ruszyć z przygotowaniami do tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego! - Czas śpiewania kolęd, wręczania sobie prezentów, a przede wszystkim rodzinnych spotkań i radości, którą niesie Boże Narodzenie już tuż, tuż... A my zapraszamy już dzisiaj przemyślan i odwiedzających nasze miasto na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach 17 - 19 grudnia w przemyskim Rynku – czytamy na stronie przemyskiego magistratu.

CZYTAJ TAKŻE: Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja w Przemyślu, to bardzo proste!

Miasto szuka wystawców

Pracownicy Wydziału Promocji i Kultury czekają na zgłoszenia od wystawców, którzy chcieliby swoją ofertą wzbogacić bożonarodzeniowe stragany. Zgłoszenia już można składać! Jak?

- Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia, a wypełniony formularz można dostarczyć samodzielnie lub przesłać pocztą, na adres Wydziału Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, 37-700 Przemyśl z dopiskiem „Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy” lub e-mailem pr@um.przemysl.pl Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem Jarmarku Bożonarodzeniowego, a szczególnie z zasadami postępowania w związku z COVID-19 – informuje UM Przemyśla.

Szczegóły można znaleźć pod adresem »TUTAJ«

Przegrupowanie migrantów na granicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE